Ogłoszenie 

Tlumaczenie forum Powered by :

Poprzedni temat «» Następny temat
Rybomania 2016 - Sosnowiec
Autor Wiadomość
diverman 

uwierzytelnianie: 12345
Piwa: 28/15
Wysłany: 2016-03-12, 15:06   Rybomania 2016 - Sosnowiec

Witam, mam pytanko jak pod względem flyfishingu wypadają obecne targi ? Może ktoś już był
tzn. jakie firmy się reklamują bo nie znalazłem w necie spisu wystawców :(

Ps. bo zeszłoroczne targi polowy i łowy 2015 (Zabrze) bez Visiona i basenu rzutowego wiały nudą
Postaw piwo autorowi tego posta

Piotr$ 

Piwa: 3/19
Wysłany: 2016-03-12, 16:43   

Tu masz katalog wszystkich wystawców.

Rybomania_2016_Sosnowiec

Alaaden 
Patryk

Piwa: 7/5
Wysłany: 2016-03-12, 20:29   

Sttuff, Salar.pl, Sztuka Łowienia i Caddis od "nas" byli. Basen fajny, rybki miały wylane na przynęty :) fajnie w basenie pooglądać jak przynęty pracują, pokazy dawały rade. Szybka nauka rzucania, różne wędki, krecenie też było. Dużo karpiarzy. Śmierdziało zanętami i karmą, gorzej jak w zoologicznym. Picie, żarcie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Fakt, Visiona nie ma i szkoda.

Impreza fajna. Więcej takich.

Creek 
Krzysiek

Piwa: 46/33
Wysłany: 2016-03-12, 21:34   

Właśnie wróciłem z Sosnowca.
Impreza niezła, choć jak podkreślają Ci którzy mieli okazję być w Poznaniu, te targi to podobno zupełnie inna liga (in minus).
Wiadomo kupiło się trochę mniej lub bardziej 'potrzebnych' gadżetów ...ale dla mnie chyba najważniejszą rzeczą była strona towarzyska i przyjemność spotkania i porozmawiania z kilkoma kolegami i ludźmi z branży.
W uzupełnieniu wpisu kolegi Alaaden, do muchowych lub około-muchowych wystawców należy jeszcze doliczyć: Flyhouse i Varivas.
Niestety jak już wspomniano wyżej, dominowało wędkarstwo karpiowe...pellet, pellet, pellet.

Alaaden 
Patryk

Piwa: 7/5
Wysłany: 2016-03-12, 22:01   

Muszę zacząć jeździć na jakieś spotkania, zawody. Może się wreszcie pozna jakiś normalnych ludzi :)

novara 

uwierzytelnianie: 54321
Piwa: 6/4
Wysłany: 2016-03-13, 01:19   

Byłem na tych targach, ale w edycji "POZNAŃSKIEJ". Jak dla mnie niewiele dla muszkarzy. Generalnie targi dla spinningistów i karpiarzy. Stoisk muszkarskich jak na lekarstwo, a i asortyment tych firm co były niewielki.
To takie moje odczucie. Może ktoś miał inne odczucia?

Maverik 
Czytam z Lustra wody

uwierzytelnianie: 90007
Piwa: 24/3
Wysłany: 2016-03-15, 10:19   

Również byłem na Poznańskiej edycji, nic specjalnego wszędzie karpie i kulki aż do obrzydzenia, fajne jachty ładne hostessy muchwoych stojisk jak na lekarstwo i ceny wyższe niż w sieci. Jedyne po co jechać to totalnie tak o lub spotkać się z ze znajomymi lub ludźmi z for na zakupy odpada:) :hahaha . Więcej nie pojadę karpiowy monopol:)

Maciej Putniorz 

uwierzytelnianie: 55555
Piwa: 24/5
Wysłany: 2016-03-15, 15:33   

Też udało mi się być w sobotę na Rybomanii w Sosnowcu, kolejka do wejścia jak cholera, korek do parkingu, ale w środku fajna atmosfera. Sporo ludzi, kilku znajomych od muchy się spotkało. Zawsze myślałem że wędkarze muchowi są zakręceni na punkcie sprzętu, ale jak zobaczyłem sprzęt karpiowy... Szybko zmieniłem zdanie :idiot

P.S Widział ktoś z was ten symulator holu ryby? Podpinasz wędkę( a dokładnie żyłkę) pod taką maszynę i masz ekran przed sobą, widzisz normalnie jak ryba Ci odjeżdza i czujesz to na wędce :grin: Fajna sprawa!

Pendergrast 

Piwa: 2/8
Wysłany: 2016-03-17, 09:31   

Mi też udało się wyrwać do Sosnowca, ale w niedzielę. Kolejka do kas niby straszna ale szybko się przesuwała. Dużo rzeczy dla karpi, ale i dla nas coś się udało znaleźć. Dla mnie najważniejsza była możliwość obejrzenia z bliska, organoleptycznie towaru który w necie ma tylko fotkę opakowania itp.
W Flyhousie pomacałem linki Sunray, nawet mogłem porzucać jedną. Piotr Talma uczył rzucać dwuręczną #7. Oczywiście skusiłem się na kilka rzutów ;) Obejrzałem sporo muchówek, sprzętu do kręcenia itd.
Ogólnie było warto się wybrać.

Odpowiedz do tematu