Ogłoszenie 

Tlumaczenie forum Powered by :

Poprzedni temat «» Następny temat
Neoprenowe śpiochy
Autor Wiadomość
ch4ron 
Kacper Łukasiewicz

uwierzytelnianie: 55555
Piwa: 9/40
Wysłany: 2015-02-19, 20:29   Neoprenowe śpiochy

Hejka!

Od dłuższego czasu szukam jakiś budżetowych śpiochów. Po długich godzinach spędzonych przed monitorem stwierdziłem, że tanią i w miarę dobrej jakości propozycją mogłyby być neoprenowe śpiochy Cabelas'a. Tutaj pojawiają się pytania:
1. Czy używał ktoś tych śpiochów? Jak się sprawują?
2. Jak wygląda kwestia zakupu w Cabelas'ie? Czy wysyłki są drogie i jak jest z podatkiem?

P.S.Jeżeli macie jakieś inne propozycje na budżetowe śpiochy, to z chęcią ich wysłucham :)

Pozdrawiam, Kacper
Postaw piwo autorowi tego posta

browntrout 

uwierzytelnianie: 67890
Piwa: 1/2
Wysłany: 2015-02-20, 13:21   Re: Neoprenowe śpiochy

ch4ron napisał/a:
Hejka!

Od dłuższego czasu szukam jakiś budżetowych śpiochów. Po długich godzinach spędzonych przed monitorem stwierdziłem, że tanią i w miarę dobrej jakości propozycją mogłyby być neoprenowe śpiochy Cabelas'a. Tutaj pojawiają się pytania:
1. Czy używał ktoś tych śpiochów? Jak się sprawują?
2. Jak wygląda kwestia zakupu w Cabelas'ie? Czy wysyłki są drogie i jak jest z podatkiem?

P.S.Jeżeli macie jakieś inne propozycje na budżetowe śpiochy, to z chęcią ich wysłucham :)

Pozdrawiam, Kacper

Witaj,
Mam drugą parę neoprenów cabelasa, jakościowo b. przyzowite, te poprzednie były 3mm i używałem ich intensywnie przez5 lat, aktualnie posiadam grubsze 5mm, używam ich dużo rzadziej ale służą mi już chyba 6 lat i są jak najbardziej ok.
Wysyłka w cabelasie jest chyba dość droga, lepiej wysłać do którejś z firm która zajmuje się przesyłkami do Polski, wtedy wychodzi taniej. Najlepszą opcją zaś jest wysłanie do jakiegoś znajomka w USA i przewiezienie tego kiedyś rozpakowanego w bagażu, wtedy prawdopodobieństwo oclenia wynosi 0,0001 %.
Przy przesyłaniu paczki ze Stanów może wystąpić cło które liczy się chyba jako 3 % od ceny śpiochów powiększonych o koszty wysyłki, plus VAT

pozdrawiam
marek

Tommy11 
szanuj to co kochasz

uwierzytelnianie: 22222
Piwa: 10/36
Wysłany: 2015-02-20, 19:17   

W ciepłe pory roku zagotujesz jajka w neoprenach, może poszukaj spodniobutuw oddychających, trafiają się tajne w komisję używki :ok

Tomek Góral

ch4ron 
Kacper Łukasiewicz

Wysłany: 2015-02-22, 12:08   

Nie chcę używek, a w 3mm neoprenach kiedyś chodziłem i nie było tragedii. Przeraża mnie tylko cennik wysyłki z Cabelas'a....... mają fantazje :wow

Z kolei do wszystkich oddychających spodni w stylu Taimen jestem uprzedzony, z doświadczenia swojego i znajomych wnioskuję, że trzeba wydać z 1000zł na w miarę trwałe spodnie.

dabo 

uwierzytelnianie: 28387
Piwa: 15/14
Wysłany: 2015-02-23, 20:25   

Na zamówienie u p. Błauciaka wyjdzie chyba taniej.Stojąc nie powinno być gorąco,biegając po krzakach może być... :ups

ch4ron 
Kacper Łukasiewicz

Wysłany: 2015-02-24, 08:49   

dabo napisał/a:
Na zamówienie u p. Błauciaka wyjdzie chyba taniej.Stojąc nie powinno być gorąco,biegając po krzakach może być... :ups

Swego czasu pisałem do Niego z prośbą o cennik..... wychodzi dużo drożej.

Odpowiedz do tematu