Ogłoszenie 

Tlumaczenie forum Powered by :

Poprzedni temat «» Następny temat
Zestaw do 800zł.
Autor Wiadomość
keraj 

uwierzytelnianie: 76767
Piwa: 112/105
Wysłany: 2013-01-21, 16:12   Zestaw do 800zł.

Chciałbym kupić sobie pierwszy taki zestaw ale nie mam na tyle kasy żeby kupić coś z górnej pólki ,miałem kamizelkę z Dragona ale sie rozleciala tzn zamki prawie wszystkie puściły,co do spodniobutów to mam neopreny bardzo dobre na jesień ale jak jest ciepło to masakra tak sie poce.Szukam już długo takich zestawów i chciałbym was spytać o opinie :tak pierwsze to buty: Rapala buty do brodzenia X-Edition Wading cena 195zł

Taimen SL Plus Wading Boots Black Felt cena 240zł

Buty do brodzenia Solvkroken cena 210zł

Kolejny zestaw to wodery: Wodery - Taimen Team Waders cena 390zł

Jaxon spodniobuty oddychające AB-TUA cena 435zł

Kamizelki:jedyna którą znalazem taką w miarę z rozm. M (nie wiem czy na wszystkich sa te same rozmiary :placze ) bo jestem szczupły w klacie mam całe 100cm :hahaha i wzrost 175

cena 80zł

podobaja mi sie jeszcze te ale nie ma roz M tzn nigdzie nie moge znaleźć :kicha
Kamizelka_ROPIKS_033 i jeszcze ta

Które najlepiej kupić i czy w ogóle się opłaca cokolwiek kupić czy to jest kaszana.Wiem,że każdy zaczynający przygodę z wędkarstwem chciałby chociaż trochę wyglądać (mieć ubrania podobne) jak chłopaki którzy mają sprzęt z wyższej pólki :blysk:

No i jeszcze muszę naszywkę FLYTIERS kupić :blysk:
Postaw piwo autorowi tego posta

mieszko 

uwierzytelnianie: 66446
Piwa: 5/17
Wysłany: 2013-01-21, 17:37   

Widze, że buty chciałbyś na filcu więc tutaj masz zestawik
http://hurch.pl/zestaw-keeper-felt-sole-p649.html
Posiadam taki sam tylko, że buty na gumie + kolce i co moge powiedzieć spodnie całkiem w porządku po roku użytkowania nie ciekną co chyba najważniejsze, napewno dużo wygodniejsze o gumowych i nie jest w nich tak gorąco chodziaż jak przygrzeje powyżej 25 to i tak troszke sie spocimy :idiot co do butów to niby ok jedynie po roku użytkowania podeszwe i ogólnie ok jedynie na zgięciu przy dużym palcu puścił szew i będę musiał podkleić :kmini

keraj 

uwierzytelnianie: 76767
Piwa: 112/105
Wysłany: 2013-01-21, 17:46   

czyli mówisz,że nie jest takie to złe :blysk: buty na filcu bo w mojej okolicy wszystkie rzeki to górskie i kamień na kamieniu,skała na skale... w neoprenach co jest gumiak,guma to zaliczyłem parę razy konkretny poślizg z lądowaniem w wodzie.
Może ktoś jeszcze ma takie tanie zestawy to coś powie :ok

lukas281 
Łukasz Kłaczko

uwierzytelnianie: 55555
Piwa: 65/112
Wysłany: 2013-01-21, 22:04   

Moge ci powiedziec cos na temat butów taimienia i tych spiochów równiez taimienia bo takowy komplet posiadam... :hahaha
Kupiłem je w 2012 w lutym.Bardzo często w całym sezonie ich uzywałem(trzy razy w tygodniu nad wodą)
Jeśli chodzi o buty,trzymały sie podłoza bardzo dobrze do poki nie odkleił sie filc ( pażdziernik).Teraz smigam bez filcu.Ogólnie na buciorach nie widać zadnych puszczających szwów i jak za te cene naprawde dobrze się trzymają..
Spodnie do listopada miały sie bardzo dobrze,ale w koncu przetarły się na szwach wewnętrzynych,chyba za duzo chodziłem i od ocieranie sie jednej nogawki od drugiej o mało nie odmroziłem sobie stopy na Bobrze.
Spodnie zakleiłem budeksem +zestaw naprawczy dołączony w zestawie.Jak narazie wszystko trzyma.Zobaczymy w tym sezonie jak bedą sie sprawdzały.
Mozesz sprobowac jeśli chcesz,ja troche z własnej winy i własnego zaniedbania zajechałem taimienia :kmini

fario1969 

Piwa: 8/1
Wysłany: 2013-01-22, 08:38   

Jeżeli Cię zainteresuje zestaw Keeper to poczytaj proszę, bo też ejstem posiadaczem tego zestawu. http://www.szczurek.webd.pl/viewtopic.php?t=11333

Marcin Puk 

uwierzytelnianie: 12345
Otrzymał 12 piw(a)
Wysłany: 2013-01-22, 20:22   

Witam, osobiście posiadam skłądany zestaw kupiony własnie na wyprzedażach. Buty jakie mogę z czystm sumieniem polecic o ile jeszcze je gdzieś dostaniesz to bierz w ciemno Simms Freestone podkute filcem stary model. Śpiochy to Orvisy Endura, taki zestaw używam już od 2008r. Jestem bardzo zadowolony sprawdził mi się wszędzie gdzie dotychczas łowiłem jest trwały i do dzisiaj nic nie ceknie. Podeszwy się nie odklejają jednym słowem super. Jak je wykończę to kupię ponownie taki składany zestaw. Jak będziesz miał pytania to pisz. Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu