Ogłoszenie 

Tlumaczenie forum Powered by :

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaxon Ab-Tual czy CAPERLAN Respi 3C ?
Autor Wiadomość
lukas95 

uwierzytelnianie: 95011
Piwa: 5/14
  Wysłany: 2014-09-03, 23:50   Jaxon Ab-Tual czy CAPERLAN Respi 3C ?

Witam wszystkich, przyszedł czas na zmianę spodniobutów na śpiochy :blysk: i zastanawiam się właśnie nad Jaxon Ab-Tual lub Caperlan Respi 3C... Jedne i drugie mają pozytywne opinie. Decathlon jest bezproblemowy co do gwarancji, nie wiem jak z jaxonem. Jeśli ktoś miał do czynienia z danym modelem prosiłbym o opinie i pomoc :-)

Pozdrawiam :piwko
Postaw piwo autorowi tego posta

mirrek 

uwierzytelnianie: 56234
Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2014-09-11, 22:56   

Nie ma co sie zastanawiac tylko zamawiaj spodiobuty z decathlonu. Rozmiarowka jest troche mniejsza dlatego jezeli nosisz L to kup XL - np 185 cm/90kg

masten 

uwierzytelnianie: 22222
Piwa: 4/2
Wysłany: 2014-09-12, 12:34   

A ja drugi rok użytkuję Jaxony i wcale nie narzekam. Nic nie cieknie. Na moje potrzeby wystarczają w zupełności. osobiście polecam :ok

lukas95 

uwierzytelnianie: 95011
Piwa: 5/14
Wysłany: 2014-09-13, 20:51   

Właśnie bardziej jestem przychylny ku caperlanom, ale słyszałem dużo dobrych opinii o jaxonach i chciałem poznać Wasze zdanie. Jak widać zdania są tu również podzielone :mrgreen: Chyba zdecyduję się jednak na zakup w decathlonie, najbardziej przemawia do mnie ich niezawodna gwarancja, więc jak coś będzie delikatnie przeciekało, to bez problemu wymienią na nowe :blysk: No i caperlany respi 3c są na stronie fishing-test i wypadają całkiem dobrze :piwko

g00cio 

uwierzytelnianie: 12345
Postawił 1 piw(a)
Wysłany: 2014-09-15, 11:36   

Fajne te śpiochy caperlana, widzę że mają teraz promocję na model TEAM 5C i wychodzą 140 zł drożej niż respi 3C. Ktoś coś więcej wie na temat tych TEAM 5C, opłaca się dopłacić ?

I pytanie jakie byty do tego polecanie w rozsądnej cenie :)

tbarth 

uwierzytelnianie: 19801
Piwa: 5/13
Wysłany: 2014-12-12, 22:29   

Odgrzeje kotlecika.
JAXON to pięć warstw, dobre parametry jeżeli chodzi o oddychalność, jeszcze lepsza cena bo znalazłem za 399 pln. 3c z deca... Wyglądają dużo słabiej.
Tylko pytanie: jak przy użytkowaniu, jak skarpety, jak klejenie szwów itd. Proszę o pomoc bo naprawdę nie mam ochoty wydawać 1k za marketingowe wodotryski.
No chyba, że to konieczne bo np te drogi marki będą na wiele lat, patrząc jednak jak noszą się np kurtki z membrana to chyba niemożliwe???!!

tbarth 

uwierzytelnianie: 19801
Piwa: 5/13
Wysłany: 2014-12-12, 22:30   

Odgrzeje kotlecika.
JAXON to pięć warstw, dobre parametry jeżeli chodzi o oddychalność, jeszcze lepsza cena bo znalazłem za 399 pln. 3c z deca... Wyglądają dużo słabiej.
Tylko pytanie: jak przy użytkowaniu, jak skarpety, jak klejenie szwów itd. Proszę o pomoc bo naprawdę nie mam ochoty wydawać 1k za marketingowe wodotryski.
No chyba, że to konieczne bo np te drogi marki będą na wiele lat, patrząc jednak jak noszą się np kurtki z membrana to chyba niemożliwe???!!

Odpowiedz do tematu