Ogłoszenie 

Tlumaczenie forum Powered by :

Poprzedni temat «» Następny temat
[k] buty i wodery do 1500 zł
Autor Wiadomość
Paweł J 

uwierzytelnianie: 12345
Piwa: 541/1246
Wysłany: 2014-12-09, 23:42   

http://www.simmsfishing.c...-boot-felt.html
zakładka Size Chart -jeśli bez luzu na dodatkową grubą skarpetę to wg numeracji z tabeli ,jeśli ze skarpetą to oczko wyżej .Świeżo wymieniałem :piwko
śpiochy mam inne więc nie będę strzelał

12 -ki masz tu w cenie dobrej http://allegro.pl/buty-si...4883988262.html
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Tb01
Tb01 

Postawił 4 piw(a)
Wysłany: 2014-12-10, 10:54   

Witaj Paweł. Dzięki za odpowiedź. Cena dobra, ale będę szukał czegoś na wibramie. Znalazłem podobny temat http://www.szczurek.webd....er=asc&start=0. Wynika z niego, że na moją stopę 27,5 cm, to będzie 11, a z grubą skarpetą 12, jak sugerujesz. Widzę na tabeli simmsa, że mają o jeden numer większy, od numeracji USA. Rozumiem, że to już jest rozmiar podany z zapasem na skarpetę neoprenową. Wiem, najlepiej przymierzyć, ale nie mam takiej możliwości. Jeszcze jedno, czy nasze L, to simmsa M (kamizelka)? :kmini

Paweł J 

Wysłany: 2014-12-10, 13:13   

Hej ,numeracja wg simms to oczko wyżej niż US -sam się na to kiedyś naciąłem -tak że zawiera miejsce na skarpetę śpiochów.Sam zamówiłem teraz z miejscem na dodatkową skarpetę (już mam na miejscu) :blysk: i u mnie jest ok bez skarpety i ok z dodatkową .Tyle że u mnie to będzie 1 nr. więcej niż potrzeba a u Ciebie 1,5 nr i może latać noga w bucie. :piwko Ze śpiochami niestety nie pomogę bo mam taimenie , które od kilku ładnych lat nie chcą puszczać wody i jedyne co mi zlało ze skarpet to taśma na szwach :hahaha

Paweł J 

Wysłany: 2014-12-10, 13:39   

Hej ,numeracja wg simms to oczko wyżej niż US -sam się na to kiedyś naciąłem -tak że zawiera miejsce na skarpetę śpiochów.Sam zamówiłem teraz z miejscem na dodatkową skarpetę (już mam na miejscu) :blysk: i u mnie jest ok bez skarpety i ok z dodatkową .Tyle że u mnie to będzie 1 nr. więcej niż potrzeba a u Ciebie 1,5 nr i może latać noga w bucie. :piwko Ze śpiochami niestety nie pomogę bo mam taimenie , które od kilku ładnych lat nie chcą puszczać wody i jedyne co mi zlazło ze skarpet to taśma na szwach :hahaha

Tb01 

Postawił 4 piw(a)
Wysłany: 2014-12-12, 14:14   

Udało się wszystko spasować :ok :ok Jak ktoś ma możliwość zrobić zakupy w USA, to teraz można trafić na dobre promocje.Buty simmsa freestone można dostać już za 99 $.

Paweł J 

Wysłany: 2014-12-12, 15:55   

Hej licz się z podatkiem Vat 23% ,który w przypadku przesyłki pocztą w 99% dorzuci Urząd Celny ,chyba że masz w US kogoś kto oderwie metki i wyśle jako prezent :piwko I jeszcze jedno -kwota zakupów nie może przekroczyć 150 euro bo zostanie oclona i obłożona vat-em -ryzyk fizyk :hahaha mi udało się 3 razy a za 4 zabuliłem vat

Tb01 

Postawił 4 piw(a)
Wysłany: 2014-12-12, 21:56   

Paweł, wszystko się zgadza co napisałeś, tzn jeśli przesyłka idzie pocztą. U mnie wszystko było załatwiane na szybko.Jeszcze dzień wcześniej wcale nie wiedziałem, a nawet nie myślałem o zakupie za wielką wodą. W czwartek wieczorem telefon, a dziś rano przesyłka była u mnie. Trafiła się okazja, to trzeba było skorzystać. Ot taki spóźniony mikołaj :piwko Z drugiej strony jak się patrzy na ceny tam, a u nas to normalnie :wsciekly!

Odpowiedz do tematu